مقالات

خواص روغن خراطین برای بدنسازان

در مورد خواص روغن خراطین برای بدنسازان چیزی می دانید؟ در این مقاله تصمیم داریم تا در مورد اهمیت روغن خراطین برای بدنسازان صحبت کنیم و این که چطور این روغن گیاهی عمل می کند. برای آن که با راه های افزایش عضله با روغن خراطین آشنا شوید این مقاله را تا آخر بخوانید.
همان طور که می دانید اثر مکمل های شیمیایی برای افزایش عضله سازی بسیار مضر می باشد و عوارض جانبی زیادی دارد که اصلا توصیه نمی شود. داروهای گیاهی مثل روغن خراطین اصل که از فروشگاه معتبر خریداری می شود می تواند بدون هیچ عوارضی شما را به خواسته مورد نظرتان برساند.
عضلات مردان و سینه زنان دارای بافت اسفنجی می باشد که بزرگ کردن آنها به وسیله روغن خراطین و ماساژ بسیار موثر بوده و این عمل باعث تولید استروژن می شود. این کار واکنشی شبیه دوران بلوغ را در بدن زنان و مردان انجام می دهد.
این اتفاق فقط در قسمت سینه نمی افتد و شما در هر قسمت بدن که از روغن خراطین استفاده کنید نتیجه سفت شدن و برزگ شدن را خواهید داشت. افزایش عضله با روغن خراطین بسیار آسان تر از روش های دیگر است.

 

تاثیر روغن خراطین برای بدنسازان

مردان برای عضلات سینه، بازو و پاها می توانند در کنار ورزش از ماساژ روغن خراطین استفاده کنند تا نتیجه اساسی از آن بگیرند. وقتی یک بدنساز تصمیم به حجم گرفتن می گیرد بدون شک ورزش های اصولی انجام می دهد و در کنار آن از روغن خراطین استفاده می کند. عضلات با توجه به نوع ورزش به صورت اصولی حجم می گیرد. در اصل روغن خراطین جایگزین خوبی برای مکمل های شما می باشد و مزیت این روغن نسبت به مکمل ها بی ضرر بودن آن می باشد.

افزایش عضله با روغن خراطین بسیار آسان تر از روش های دیگر است
توصیه می شود برای حجم دهی عضلات از روغن خراطین استفاده کنید چرا که مردم عادی از این محصول نتیجه گرفته اند پس شما که در کنار ورزش از آن استفاده می کنید بدون شک سریع تر و بهتر نتیجه می گیرید.

روش استفاده برای افزایش عضله با روغن خراطین

چند قطره از روغن خراطین را بر روی دست خود ریخته و آن را بر روی قسمتی که مد نظر است به صورت دورانی ماساژ دهید. این کار را روزانه 2 بار انجام دهید و یک ساعت بعد آن را بشوید. بدون شک اگر از روغن خراطین اصل استفاده کنید نتیجه خوبی می گیرید.

توجه : بعد از ماساژ یک دستمال را خیس کرده و بر روی آن قرار دهید تا به مدت 20 دقیقه بر روی پوست شما قرار گیرد و بعد از یک ساعت آن را بشوید.
روغن خراطین طبع گرمی دارد و در افراد با طبع گرم جوش ایجاد می کند و این پارچه خیس از بروز جوش جلوگیری می کند. افرادی که طبع گرم دارند بهتر است در زمان استفاده از روغن خراطین از عرقیات گیاهی مثل شاهتره و یا کاسنی و یا ماسک پوره یا ورق سیب، خیار، سیب زمینی مصرف کنند تا باعث جوش نشود. افزایش عضله با روغن خراطین بسیار آسان تر از روش های دیگر است
طول مدت نتیجه گیری از این روغن را 3 تا 4 ماه تخمین زده اند ولی بسته به بدن های مختلف متفاوت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *